Поїздка в дитячий будинок

13.09.2017

У вересні місяці Gentlebaby ініціював поїздку в Дитячий будинок в м.Ворзель.
Для маленьких хлопчиків віком 1-2 роки ми робили яскраву фотосесію в нарядних костюмчиках, з гелевими кульками, створили для них святковий образ, як згадку про дитинство. Адже кожна мама мріє зберегти образ свого малюка в цьому віці, щоб через багато років він міг відкрити свій дитячий альбом і побачити, який він був маленький джентльмен. А в цих малюків такої можливості немає, тому ми для них це створили.
А також показали ляльковий театр, ну і звісно солодощі і підгузки, які дуже потрібні, мабуть кожна мама уявляє на скільки важлива увага для малюків. Ви б бачили, які ці діти були щасливі, веселі, в них такі очі... глибокі, розумні. Дуже хочемо, щоб життя в майбутньому в них склалось як найкраще.
Дякуємо за допомогу людям, які дуже допомогли в реалізації цієї ідеї:

А також дякуємо тим, хто не зміг взяти участь, проте надали підтримку Olena Mosiyevych і Екатерина Колесниченко, нам вона була дуже потрібна. Дякуємо також персоналу цього закладу, ви нам дуже допомогли :) Ми не можемо з певних причин показати образи діток, які створили, але здалеку можна підглянути як це було .

0

Your Cart